زیدان: ویارئال از دو موقعیت خود به دو گل رسید؛ مهم این بود که نباختیم

رئال مادرید در هفته سوم رقابت های لالیگا مقابل ویارئال به تساوی 2-2 رضایت داد.

طرفداری- شاگردان زین الدین زیدان برای دومین هفته متوالی موفق به کسب پیروزی نشدند تا با 5 امتیاز در رده پنجم قرار بگیرند.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیزو در پایان بازی گفت:

در فوتبال همیشه اشتباهات رخ می دهند؛ این بازی را با حس خوبی پشت سر می گذاریم. به غیر از 15 دقیقه ابتدایی، که در جریان بازی نبودیم، عملکرد خوبی داشتیم. وقتی دو گل دریافت می کنید، بازگشت به بازی مهم است. این نکته مثبت بازی امشب بود. موقعیت هایی برای گلزنی ایجاد کردیم و باید سعی کنیم از آنها بیشتر بهره ببریم.

30 دقیقه پایانی نیمه اول به علاوه کل نیمه دوم بازی در اختیار ما بود. واقعیت این است که آنها از دو موقعیت خود به دو گل رسیدند. این اتفاقات گاهی رخ می دهند و باید برای بهبود عملکرد خط دفاعی تلاش کنیم. نکته مثبت واکنش تیم بود و مهم این بود که نباختیم. از گلزنی بیل هم خوشحالم.

بازی با دو مهاجم:

این برنامه امروز و بازی مقابل ویارئال بود، چرا که می دانستیم در خط دفاعی مشکل دارند. با یوویچ و بنزما خواستار تعدد بازیکنان در خط دفاعی حریف بودیم. به گل هایی که می خواستیم نرسیدیم، اما می توانیم از این سیستم استفاده کنیم چون دو مهاجم خوب داریم. در مجموع از عملکرد بازیکنان و واکنش آنها راضی هستم. نمی توانیم از اینکه موفق به کسب پیروزی نشدیم، خوشحال باشیم اما حالا به بازی بعدی فکر می کنیم.

دقایق اولیه بازی:

در ابتدا جدیت کافی را نداشتیم. همیشه مهم است که بازی را با قدرت شروع کنید. در ادامه نیمه اول بهتر شدیم و قبل از سوت پایان نیمه اول به گل تساوی رسیدیم و این مهم بود.

منبع : طرفداری